CHLÉB VYNIKAJÍCÍ KVALITY 2024

    Další úspěch v soutěži Dny chleba, která se koná pod záštitou Svazu pekařů a cukrářů ČR. V kategorii 900 – 1200 g se Rumburské pekárně podařilo získat cenu Chléb roku 2024. Je to už několikátá cena a je to výborným dokladem kvality práce pekařů Naší pekrány.

CHLÉB ROKU 2022

    Další velký úspěch se zrodil v pekárně Znojmo, které uspělo na letošním klání pekařů na Dnech chleba v Pardubicích, které pořádá Svaz pekařů a cukrářů ČR. Náš pecen získal cenu Chléb roku 2022. Je to výsledek dlouholetých zkušenností naší moravské pekárny pod vedením zkušených mistrů pekařů.

CHLÉB VYNIKAJÍCÍ KVALITY 2022

    Rumburská pekárna obhájila skvělý úspěch na soutěži Dny chleba, která se koná pod záštitou Svazu pekařů a cukrářů ČR. V hlavní kategorii chlebů v gramáži 500 – 800 g získala cenu Chléb vynikající kvality roku 2022 náš výrobek Náš chléb. Je to další výborné ocenění práce pekařů naší nejsevernější pekárny a to již několikáté v řadě.

CHLÉB VYNIKAJÍCÍ KVALITY 2021

    Rumburská pekárna na okraji Šluknovského výběžku je nejsevernějším výrobcem pečiva v České republice. A řemeslo tam opravdu umí, to dokazuje i cenné třetí místo v hlavní kategorii chlebů soutěže Chléb roku 2021. Ve skupině PEK Group se podařilo navázat na loňský titul Chléb roku v kategorii Chléb mladých 2020 z pekárny v Brandýse nad Labem.

Svaz pekařů a cukrářů v České republice je významné potravinářské profesní sdružení, které hájí zájmy a podporuje činnost firem působících v pekárenském a cukrárenském oboru.